تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی تاریخ و تمدن پارسیان - هدیه كانون هواداران به بازیكن آرسنال سسك فابرگاس

کانون هواداران باشگاه آرسنال در ایران، سسک فابرگاس هافبک این تیم لیگ برتر انگلیس را به عنوان بهترین بازیکن فصل 2009-2010 انتخاب نمود. این انتخاب همراه با ارسال هدیه ای برای این بازیکن ملی پوش اسپانیایی بود.

آیا میدانید این هدیه چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 به ادامه مطلب بروید.

هدیه ای که چیزی جز نشان فروهر، نماد ایران باستان نبود.اما ارسال این هدیه برای فابرگاس، با عکس العمل تیم آرسنال همراه شد، بر اساس گفته سایت کانون هواداران باشگاه آرسنال، این باشگاه سه ماه بعد از ارسال هدیه، عکسی را از فابرگاس برای هواداران ایرانی تیم آرسنال می فرستد که در آن فابرگاس در حالی که نشان فروهر را در دست دارد دیده می شود.
گفتنی است آرسنال یکی از تیمهای پرطرفدار و قدرتمند انگلیسی است که در سال 1886 میلادی در جنوب شرقی لندن تاسیس شده است و تاکنون 13 عنوان قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورده است.بله این همان نماد زرتشت ایرا ن ماست كه در دست ستاره آرسنال می باشد. و جا دار كه پیغامی برای آقای سسك بفرستیم.

آقای فابرگاس آگاه باش نمادی كه در دستت می باشد. نشانی از كهن ترین تمدن این گیتی می باشد.آری كهن ترین تمدن.
یعنی تمدن ایران و ایرانی.. فابرگاس تو از كشور اسپانیایی پس مطمئنا به تاریخ و تمدن هم علاقمند هستید.بدان كه امپراطوری باستان سرزمینهایتان كه امپراطوری روم بود روزگاری جیره  خوار هان تمدنی است كه نمادش در دست تو میباشد.

پس قدر این هدیه را بدان كه بسیار ارزشمند است.و نشان از سه تفكر ایرانی و زرتشتی
"""""""""""گفتار نیك ؛ پندار نیك ؛ كردار نیكر""""""""""" می باشد.

به امید روزی كه به كشورمان بیایی و پذیرای بازیكنی حرفه ای و قدر دانی مانند شما باشیم. و تمدن ایرانی را برای تو بازگو كنیم.

بدرود به آرمان موفقیت بیشتر برای شما و تیمتان